Kogeneracja, zasilacze UPS, falowniki, soft-starty

Control and instrumentation systems for cogeneration systems

Popularne w ostatnim czasie systemy kogeneracyjne, umożliwiające wytwarzanie w skojarzeniu energii elektrycznej i ciepła przez agregat, gdzie paliwem jest biogaz i/lub gaz ziemny, wymagają specjalnych urządzeń automatyki i zabezpieczeń, pozwalających na ich przyłączenie do sieci zakładu energetycznego.

Centrum Elektroniki Stosowanej od wielu lat z powodzeniem dostarcza systemy kogeneracji zbudowane w oparciu o własny projekt z użyciem synchronizatorów dostępnych na rynku. Odpowiadając na rosnące wymagania naszych klientów inżynierowie naszej firmy stworzyli własne rozwiązanie, o cechach znacząco wyróżniających go od analogicznych rozwiązań dostępnych na rynku.

Bogate doświadczenie w budowie i uruchamianiu tego rodzaju urządzeń pozwala nam na odpowiedzialne serwisowanie takich systemów i oferowanie usługi wymiany synchronizatora na inne nowsze urządzenie - w przypadku gdy oryginalne rozwiązanie nie nadaje się do dalszej eksploatacji.

Zazwyczaj zastąpienie używanego synchronizatora innym wymaga wprowadzenia zmian w systemie sterowania generatora lub nawet ponowne zaprojektowanie i przebudowę części systemu automatyki, sterującej systemem kogeneracyjnym. Nasz zespół z sukcesem podejmuje się takich rodzaju zleceń.

Accessibility settings
Line height
Letter spacing
No animations
Reading line
Speech
No images
Focus on content
Bigger cursor
Hotkeys