Kogeneracja, zasilacze UPS, falowniki, soft-starty

Zasilanie awaryjne

Dlaczego zasilanie awaryjne jest takie ważne?

Zasilanie awaryjne staje sie bardzo istotne tam, gdzie nawet chwilowa przerwa w zasilaniu może doprowadzić do fatalnych skutków, a tak jest w przypadku szpitali, centrów danych czy serwerowni. I o ile w przypadku tych drugich zanik prądu może mieć bardzo poważne skutki biznesowe, o tyle w przypadku szpitali w grę wchodzi życie ludzkie. Zasilanie rezerwowe Centrum Elektroniki Stosowanej to szeroka gama najwyższej jakości zasilaczy UPS online, jak również agregatów prądotwórczych.

Jak dobrać odpowiedni zasilacz awaryjny?

Przy doborze zasilacza UPS powinniśmy wziąć pod uwagę moc urządzenia, które ma współpracować z UPS-em, a gdy będzie to kilka urządzeń - ich moce należy zsumować. Bardzo istotne jest zwrócenie uwagi na parametr mocy czynnej oraz biernej zarówno zasilacza awaryjnego, jak i podpiętych do niego urządzeń. Robiąc kalkulację, warto również uwzględnić zapas, aby moc zakupionego UPS-a nie okazała się niewystarczająca. Jeżeli mamy w planach rozbudowę urządzeń również powinniśmy wziąć to pod uwagę. Najlepiej już na etapie planowania skontaktować się ze spacjalistą ds. zasilaczy awaryjnych, który pomoże dopasować odpowiedni UPS, biorąc pod uwagę również inne czynniki, np. warunki pracy urządzenia. To pozwoli na wybór najlepszego UPS-a spośród wielu dostępnych na rynku. A właściciel będzie mógł cieszyć się z zakupionego zasilacza, spełniajacego wszystkie wymogi i parametry.

Oferujemy sprzedaż, dobór UPSów, agregatów, profesjonalny serwis urządzeń UPS, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne agregatów prądotwórczych.

 

Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe