Kogeneracja, zasilacze UPS, falowniki, soft-starty

Centrum Elektroniki Stosowanej „CES” Sp z o.o.

Centrum Elektroniki Stosowanej

CES Sp. z o.o.


powstało w 1992 roku w Krakowie. Założycielami firmy są inżynierowie, którzy uczestniczyli w opracowywaniu, pod koniec lat 80-tych, pierwszych polskich tranzystorowych przetwornic częstotliwości. Bazując na swej szerokiej wiedzy powołali do życia spółkę, zajmującą się urządzeniami energoelektronicznymi.

Dzięki ścisłej współpracy z producentami Centrum Elektroniki Stosowanej zapewnia fachową i kompleksową obsługę, a także błyskawicznie wprowadza na rynek nowoczesne rozwiązania. Aby służyć pomocą w pełnym zakresie firma nie tylko dostarcza, montuje i uruchamia urządzenia, ale również wykonuje projekty, przeprowadza szkolenia pracowników w zakresie obsługi oraz oferuje przeglądy i naprawy. Rozbudowany dział serwisu zapewnia całodobową pomoc techniczną, a także opracowuje innowacyjne rozwiązania oraz testuje nowe urządzenia.

Misja i strategia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz zmieniającego się rynku, staramy się, aby dostarczane przez nas produkty były najwyższej jakości, bazowały na osiągnięciach nowoczesnej technologii i były postrzegane jako solidne i niezawodne, a świadczone usługi - profesjonalne, rzeczowe i kompletne.

W naszej działalności opieramy się na strategii zrównoważonego rozwoju, promując rozwiązania i produkty oparte na odnawialnych źródłach energii. Chcemy w ten sposób chronić otaczające nas środowisko naturalne, społeczeństwo oraz przyszłe pokolenia.

Nagrody i wyróżnienia

Jesteśmy laureatem prestiżowych konkursów oraz nagród. Wielokrotnie otrzymaliśmy wyróżnienie Diamenty miesięcznika Forbes, wręczane dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce. Od 2007 roku sześciokrotnie zostaliśmy nagrodzeni Gazelą Biznesu - jako firma należąca do elity dynamicznie rozwijających się oraz transparentnych przedsiębiorstw.

Oferowane przez nas produkty zdobyły uznanie zarówno użytkowników, jak i ekspertów.

UPS CES w 2008 roku, a następnie jego następca UPS CES GX w 2015 otrzymały nagrodę czytelników czasopisma „Elektrosystemy” za najlepszy produkt zasilania rezerwowego.

Zbiornik biogazu oraz pochodnia nagrodzone zostały Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wieloletnia współpraca z firmą MWM

Od 2007 roku współpracujemy z firmą MWM, obecnie Caterpillar Energy Solutions GmbH. Otrzymany w 2022 roku Certyfikat, poświadcza, że jesteśmy partnerem i autoryzowanym dystrybutorem firmy Caterpillar Energy Solutions GmbH, a świadczone przez nas usługi osiągnęły najwyższy poziom kompetencji.

mwm-2.jpg

HISTORIA

Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe