Kogeneracja, zasilacze UPS, falowniki, soft-starty

Serwis

Jakość usług serwisowych CES

Nasz serwis to fachowcy, dysponujący przygotowaniem technicznym oraz ogromnym doświadczeniem. To właśnie ich sprawne działanie, wysoka jakość wykonywanych usług montażowych i serwisowych, powoduje, że zlecenia kończą się sukcesem, a do grona Klientów Centrum Elektroniki Stosowanej dołącza kolejna zadowolona osoba, ceniąca sobie nasz profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego tematu.

Dział serwisu naszej firmy to przede wszystkim ludzie z pasją, dla których ta ciężka praca jest ciągle fascynująca. Regułą naszego serwisu jest kończenie sukcesem powierzonych zadań, przy czym nadmienić trzeba, że są to zadania często bardzo złożone, wymagające przeanalizowania pracy całego systemu po to, aby dopasować do niego nowe urządzenie czy naprawić usterkę i znaleźć jej przyczynę - aby w przyszłości nie zdarzały się już tego typu awarie. Montowanie nowych urządzeń to kolejne pole popisu dla naszego serwisu, który opracowuje i wdraża nowoczesne, autorskie rozwiązania.

Dużymi sukcesami możemy pochwalić się w opracowaniu instalacji kogeneracyjnych, gdzie ważnym elementem jest stworzenie oprogramowania sterującego wieloma procesami, związanymi z pracą obiektu.

Zapraszamy do współpracy!

Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe