Kogeneracja, zasilacze UPS, falowniki, soft-starty

Cumulus - Przemysł 4.0 w chmurze

Od początku działalności jednym z priorytetów było utrzymanie usług serwisowych na najwyższym, powtarzalnym poziomie.

Każdy klient oczekuje szybkiej reakcji i precyzji w działaniu, co nie jest łatwe gdy instalacje pokrywają teren całej Polski i dzieli nas nierzadko 600-700 km drogi.

Cumulus Przemysł 4-0 w chmurze - karta katalogowa

Aby sprostać tym wymaganiom powstał system zdalnej łączności CUMULUS Connect

Dzięki niemu CES wkroczył w przemysł 4.0 w pełni przygotowany, jednocześnie wychodząc naprzeciw naszym klientom, zwiększając dyspozycyjność uruchomionych przez nas systemów oraz poprawiając komfort pracy nie tylko programistom i automatykom, ale również mechanikom i menadżerom działów technicznych.

Z naszych łączy korzystają właściciele, dyrektorzy i kadra pracownicza fabryk, biogazowni, czy oczyszczalni, a to nie wszystko. System jest cały czas rozwijany i daje coraz ciekawsze możliwości takie jak generowanie raportów i statystyk pracy urządzeń, rozsyłanie powiadomień o nieplanowanych postojach, czy przypomnienia o serwisie. Z systemem CUMULUS Connect odległość od Twoich instalacji przestaje mieć znaczenie.

Gdy potrzebne jest wsparcie techniczne na obiekcie
Zdalny nadzór nad urządzeniem
Dostęp do rozproszonych sterowników w uruchamianej linii technologicznej

CES ma na to receptę. Bezpieczne połączenie VPN w oparciu o serwer połączeń serwisowych CUMULUS. Wszystko czego potrzebujesz to moduł łączności CUMULUS Connect, dostęp do Internetu w dowolnej formie (przez sieć LAN, Wi-Fi, GSM, LTE itp.) i konto na serwerze CUMULUS.

Sztywny adres? Nie wymagany.

Przekierowanie portów przez lokalnego admina? Zbędne.

Dostarczany system jest gotowy do działania natychmiast po włączeniu. Umożliwia bezpośrednie podłączenie urządzeń obsługujących komunikację w standardzie TCP-IP, oraz większości urządzeń używających łączności szeregowej.

Zapytaj o produkt

Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe