Kogeneracja, zasilacze UPS, falowniki, soft-starty

Przetworniki ciśnienia

Przemysłowe przetworniki ciśnienia firmy Gefran przeznaczone do pomiarów ciśnienia cieczy oraz gazów w przemysłowych liniach technologicznych. Produkowane również w wykonaniu ATEX z przeznaczeniem do stref o wysokim stopniu niebezpieczeństwa.

Dzięki wysoce stabilnej elektronice komponentów, czujniki ciśnienia mogą być używane w aplikacjach wymagających transmisji sygnału na duże odległości lub w inteligentnym sterowaniu systemów.

Przetworniki ciśnienia przeznaczone są głównie do pomiaru ciśnienia w obwodach olejowych, powietrznych i hydraulicznych. Mogą być również wykorzystywane w pomiarach technicznych i procesowych, a także do sprężarek, pras i maszyn budowlanych.

Szeroki wybór przetworników ciśnienia

Dostępne są modele specjalne i o wysokiej precyzji zastosowań, również do użytku w szczególnie ciężkich warunkach i wymagających środowiskach, takich jak urządzenia mobilne. Seria TPF/TPFADA oferuje najnowocześniejszą technologię  z bardzo wytrzymałą czołową membraną pomiarową. To sprawia, że produkt ten nadaje się do pomiaru ciśnienia w bardzo gęstych oraz agresywnych płynach.

Ponadto w nowej serii TPFAS wprowadzono nowe, zminiaturyzowane membrany do Ø 8,6 mm. Są one najmniejsze w swoim rodzaju na rynku. Seria TPH/TPHADA, z jej monolityczną membraną pomiarową jest idealnym produktem do pomiarów bardzo wysokich ciśnień, do 5000 bar.

 

Nowoczesna technika pomiarowa w czujnikach pomiaru ciśnienia

Wykorzystując technikę sitodruku, warstwy izolacyjne (dielektryk), warstwa przewodząca (cermetal) i warstwa oporowa są osadzone na stalowej membranie, tworząc „mostek Wheatstone'a”. Grubość membrany określa zakres pomiarowy, a stopniowe przejście od 200°C do 900°C sprawia, że czujnik jest bardzo wytrzymały i niezawodny.

Zapytaj o produkt

Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe