Kogeneracja, zasilacze UPS, falowniki, soft-starty

Czujniki ciśnienia stopu

Czujniki, których zadaniem jest pomiar ciśnienia stopu w procesie wytłaczania masy plastycznej w wytłaczarkach. Umożliwiają one pomiar w sposób ciągły oraz monitorowanie całego procesu technologicznego. Gefran jest światowym liderem w produkcji czujników tego typu i jednocześnie gwarantem ich jakości i dokładności.

Zasada działania Serii przetworników ciśnienia stopu "Impact"

Seria „IMPACT” firmy Gefran to przetworniki ciśnienia bez płynu transmisyjnego, do użytku w środowisku o wysokiej temperaturze (350°C). Średnie ciśnienie jest przenoszone bezpośrednio do czułego elementu silikonowego przez grubą membranę. Odkształcenie jest przetwarzane przez strukturę krzemową (MEMS). Są to przetworniki piezorezystancyjne.

Najnowsza seria „ILI” z wyjściem cyfrowym „IO-Link” to inteligentne urządzenia zaprojektowane specjalnie w celu spełnienia wymagań środowiska „Przemysłu 4.0”, z dodatkowymi rozwiązaniami zapobiegającymi przestojom maszyny.

Główną cechą czujników „IMPACT” jest to, że nie zawierają one płynu przekładniowego. Membrana, która ma kontakt z procesem może być do 15 razy grubsza niż membrana stosowana w tradycyjnych czujnikach ciśnienia stopu. Dzięki poziomowi wydajności "d" nadają się do zastosowań związanych z bezpieczeństwem funkcjonalnym. Czujniki są zgodne z SIL2.

Zapytaj o produkt

Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe